Skip to main content
Zapraszamy na webinar dot. Przemysłu 4.0

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia poszerzające wiedzę o najnowszych technologiach i Przemyśle 4.0

Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Inovatica AGV zapraszają na spotkanie online dla biznesu. Podczas szkolenia zostaną omówione w praktyczny sposób zmiany wynikające z trwającej rewolucji techlogicznej jaką jest Przemysł 4.0 W przystępny sposób opowiemy w jaki sposób oddziałuje ona istniejące w firmach procesy, jakie wiążą się z tym korzyści a jakie zagrożenia. Przyjrzymy się również bliżej wybranym zagadnienio:

  • Internet rzeczy / Internet of Things (IoT), 
  • Cyfrowy bliźniak / Digital twin 
  • Robooty mobilne AGV/AMR

W trakcie szkolenia zostanie przedstawiona wizja Przemysłu 4.0 oraz jak ona wpisuje się w naszą rzeczywistość gospodarczą. Uczestnicy poznają również podstawowe zagadnienia z zakresu Przemysłu 4.0.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na omawiany temat. Szkolenie pozwoli uczestnikom zdobyć praktyczną wiedzę. Zajęcia poprowadzi Bogumił Zięba, ekspert nowoczesnych technologi i CEO Inovatica AGV.

Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem platformy MS Teams i jest bezpłatne. Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować korzystając z formularza zgłoszeniowego na stronie:

przemyslprzyszlosci.gov.pl/wydarzenia/szkolenie-on-line-zagadnienia-przemyslu-4-0/