her-section-485

Korzyści biznesowe

Wózki widłowe AGV Inovatica AGV zostały zaprojektowane w oparciu o realne potrzeby biznesowe, takiej jak: optymalizacja kosztów, zwiększenie efektywności pracy, gotowość do realizacji zadań w systemie 24/7, skalowalność, wysokie SLA oraz wysokie bezpieczeństwo miejsca pracy. Elementy te wnoszą wartość dodaną do firmy, a dodatkowo mają wpływ na znaczne oszczędności.

 Korzyści biznesowe

Dlaczego warto postawić na wózki widłowe AGV od Inovatica AGV

Automatyzacja zwiększa konkurencyjność m.in. przez obniżenie budżetów na wynagrodzenia, opiekę zdrowotną i inne świadczenia pracownicze. Dodatkowo zapewnia elastyczność w zarządzaniu czasem pracy magazynu.

Precyzja i ścisłe przestrzeganie procedur bezpieczeństwa przez pojazdy AGV to mniej: wypadków, uszkodzonych towarów i zniszczeń wyposażenia hali.

Wdrożenie pojazdów AGV zapewnia większą elastyczność i jest znacząco tańsze niż przygotowanie automatyki dla transportu wewnętrznego. Są one również tańsze w utrzymaniu, a posiadaną flotę łatwo skalować zależnie od zapotrzebowania.

Autonomiczne wózki widłowe są przystosowane do pracy niezależnej od rytmu dobowego w systemie 24/7. Co ważne mimo upływu czasu zachowują one najwyższy stopień precyzji i efektywności pracy.

Roboty i ludzie mogą skutecznie współpracować, a wózki AGV są tego najlepszym przykładem. Kontrola otoczenia, monitorowanie prędkości i systemy antykolizyjne sprawiają, że rozwiązanie to znacząco podnosi bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Inovatica AGV to zespół programistów, inżynierów i innych ekspertów, których celem jest uproszczenie i optymalizacja pracy magazynu i produkcji. Dbamy o wysoką jakość i zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy.

Jeszcze więcej korzyści

Możesz budowywać swoją flotę pojazdów AGV stopniowo, dopasowując się do zapotrzebowania. Swoboda decyzji to również wolność wyboru: możesz zdecydować się na zakup nowych wózków AGV lub zmodernizować już posiadane urządzenia (retro-fitting AGV).

Gotowy na automatyzację?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Wspólnie sprawdzimy jakie zadania dla twojego biznesu mogą realizować pojazdy AGV i oszacujemy możliwe korzyści.

Zostaw nam kontakt i sprawdź ile możesz zyskać

Darmowa wycena

Wyślij zapytanie

Powiadom nas jeśli potrzebujesz NDA lub masz dodatkowe pytania