Skip to main content
Spotkajmy się na ITM Europe i Modernlog

Zapraszamy do spotkania się z naszym zespołem podczas targów ITM Europe i Modernlog. Spotkanie nas w strefie robotów DBR77 na ITM oraz przy stoisku Klastra LODZistics na Modernlog.

Zapraszamy na największe wydarzenie branży technologicznej i logistycznej w Polsce - Targi ITM Europe i ModernLog w Poznaniu! To niezwykła okazja, aby zanurzyć się w fascynujący świat innowacyjnych rozwiązań, nowych technologii i trendów, które kształtują przyszłość. Jednym z szczególnie dynamicznie rozwijających się są pojazdy autonomiczne dla transportu wewnętrznego. Na naszym stoisku w strefie robotów platformy DBR77 zobaczacie jeden z nich. Na targach zobaczycie specjalistyczny model autonomicznego wózka do transportu towarów w rolkach np. papieru, tkanin i innych surowców nawijach na bęben.

Targi ITM Europe i ModernLog to miejsce spotkań dla czołowych przedstawicieli przemysłu, dostawców usług logistycznych, producentów maszyn oraz pasjonatów technologii. Przez wiele lat ta impreza zyskała miano niezawodnego źródła wiedzy i inspiracji dla wszystkich zainteresowanych rozwojem branży.

W tym roku, jeszcze większa niż dotychczas, ekspozycja Targów ITM Europe i ModernLog przyciąga uwagę swoją różnorodnością. Odkryjcie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie robotyki, automatyki, sztucznej inteligencji, Internetu Rzeczy, logistyki, zarządzania magazynem i wielu innych obszarach. Ponadto, liczne prezentacje, wykłady i panele dyskusyjne, prowadzone przez wybitnych ekspertów, pozwolą zgłębić wiedzę i wymienić doświadczenia. Szczególnie gorąco zapraszamy na prezentację case study z wdrażania autonomicznych wózków widłowych. W przystępny ale też bardzo konkretny sposób przedstawimy Wam praktyczne aspekty wdrażania do firmy nowej technologii. Wykład odbędzie się w przestrzeni konferencyjnej platformy DBR77 w dniu otwarcia imprezy (wtorek, 31 maja), o godz. 12.20. Scena znajduję się w łączniku między halami 5 i 5A.

Targi ITM Europe i ModernLog to również doskonała okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Spotkajcie się z przedstawicielami wiodących firm, wymieńcie się pomysłami, nawiążcie współpracę i dowiedzcie się, jakie innowacje mogą przyspieszyć rozwój Waszej działalności.

Rejestracja jest otwarta, więc zapiszcie się już teraz i dołączcie do grona entuzjastów technologii i logistyki.

TERMIN TARGÓW 30.05.-2.06.2023
30 maja 9:00-16:00
31 maja 9:00-16:00
1 czerwca 9:00-16:00
2 czerwca 9:00-15:00

 

Robota i zespół Inovatica AGV spotkacie w przestrzeni konferencyjnej platformy DBR77,  łącznik między halami 5 i 5A.

Do zobaczenia na Targach ITM Europe i ModernLog w Poznaniu!