Skip to main content
Podsumowanie ITM Europe oraz Modernlog

Drodzy uczestnicy targów ITM Europe oraz Modernlog,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wszystkie wspaniałe rozmowy i kontakty, które udało nam się nawiązać podczas tych wydarzeń. Wasze zainteresowanie naszą ofertą Inovatica AGV było dla nas niezwykle inspirujące. Byliśmy bardzo zadowoleni z możliwości dzielenia się naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami z Wami. W przestrzeni Przemysłu 4.0 przygotowanej przez DBR 77 mogliście poznać automatyzację kompleksowo: od autonomicznych wózków widłowych, przez inteligentne systemy zarządzania magazynem, po mniejsze roboty transportowe i współpracujące. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przedstawić z bliska, jak technologia AGV może zrewolucjonizować logistykę w Waszych firmach.

Podczas targów zaprezentowaliśmy dośc unikatowy model wózka autonomicznego do transportu towartów na rolce (beli). Wykorzystujące solidną konkstrucję wózka Crown przygowaliśmy pojazdy autonomiczne idealne dla producentów gdzie surowiec składowany jest w rolkach, bębnach czy belkach. Udźwig do 2 ton, bardzo solidna konstrukcja i podwójne systemy bezpieczeństwa były tematem wielu rozmów. Podobnie jak inne nasze rozwiązania do transportu palet.

Wiele wartościowych rozmów toczyło się rownież wokół stoiska Klastra LODZistics w hali Modernlog. Niejedna firma mocno rozważa innowacyjne rozwiązania do automatyzacji, ale poszukuje rzetelnej wiedzy. Trudno o lepszego partnera do rozmów niż partnerzy i jednostki naukowe, które w ramach klastra nie tylko współpracują biznesowo, ale co równie cenne dzielą się wiedzą. Informacje o tym jak przebiegają wdrożenia nowych technologii uzyskane z pierwszej ręki bywają nieocenionym źródłem wiedzy.

Zachęcamy Was do pozostania w kontakcie, ponieważ chcielibyśmy kontynuować naszą owocną współpracę. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, potrzebujecie dodatkowych informacji lub chcielibyście bliżej poznać naszą ofertę, nie wahajcie się skontaktować. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby udzielić Wam wsparcia i doradztwa w zakresie automatyzacji magazynowej i transportu.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, dziękujemy za cenne uwagi i zainteresowanie. Będziemy dążyć do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Pamiętajcie, że eksperci Inovatica AGV są tu, aby pomóc Wam w osiąganiu większej efektywności, poprawie bezpieczeństwa i optymalizacji procesów w Waszej logistyce.

Szczególnie dziękujemy naszym przyjaciołom i partnerom dzięki, którym mogliśmy dotrzeć do tak szerokiego grona odbiorców:

  • DBR77.com
  • WDX SA
  • Crown Equipment Corporation
  • LODZistics Logistyczna Sieć Biznesowa Polski Centralnej
  • Otimo sp. z o.o.

Dziękujemy jeszcze raz i czekamy na dalszą współpracę!

Do zobaczenia!

Zespół Inovatica AG