Skip to main content
Łódzkie: Zdobądź dotację na wózki AGV

Pomagamy zdobyć unijne dofinansowanie. Inwestuj w technologie Przemysłu 4.0 bezpiecznie i bez ryzyka dzięki dotacjom UE dla Łódzkiego!

Unijne dotacje na robotyzację i automatyzację

Dotychczasowe wsparcie UE na innowacje najszczęśćiej kierowano do firm z Polski Wchodniej. Teraz jednak pojawiła się okazja by skorzystać z nich mogli również przedsiębiorcy z Województwa Łódzkiego. Trzeba się jednak śpieszyć bo nabór trwa tylko do 25 września 2023 r.! Wsparcie finansowe będzie kierowane na inwestycje w obszarach technologii Przemysłu 4.0, co obejmuje m.in. automatyzację, robotyzację, oraz cyfryzację przedsiębiorstw. Obszary objęte wsparciem to m.in. Big Data, roboty przemysłowe, przemysłowy internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, i wiele innych. Dofinansowaniem są objęte również autonomiczne wózki widłowe i automatyzacja transportu wewnętrznego.

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu FELD.01.05 Konkurencyjność MŚP, działającego na obszarze Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027, został zaplanowany i ogłoszony przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Termin składania wniosków:

 • Rozpoczęcie: 7 września 2023 r. o godz. 8:00
 • Zakończenie: 25 września 2023 r. o godz. 12:00

Wysokość dotacji:

Maksymalna kwota dofinansowania projektu – 1 000 000,00 zł
Minimalna wartość wydatków kwalifikowalnych – 300 000,00 zł

O dofinansowanie mogą ubiegać się mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa (MŚP). Konkurs dopuszcza również realizację projektów partnerskich. Z uwagi na bardzo krótki czas na składanie aplikacji Inovatica AGV oferuje pomoc w pozyskaniu unijnego dofinansowania. Świadczymy usługi konsultacji i bezpośredniej pomocy w przygotowaniu wniosku o unijną dotację.

Aplikuj o wsparcie UE z Inovatica AGV

Sprawdź co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić:

 • Analiza przedwdrożeniowa:

  • Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojej firmy, identyfikując obszary, które mogą być objęte automatyzacją i robotyzacją.
  • Określimy potencjał i korzyści wynikające z wdrożenia nowych technologii oraz wskażemy możliwości unijnego dofinansowania.

 

 • Opracowanie strategii:

  • Na podstawie analizy przedwdrożeniowej opracujemy spersonalizowaną strategię, uwzględniającą cele Twojej firmy oraz wymagania programu "Automatyzacja i Robotyzacja w MSP".
  • Skoncentrujemy się na dostosowaniu rozwiązań technologicznych do Twojego biznesu i maksymalnym wykorzystaniu dostępnych środków unijnych.

 

 • Tworzenie aplikacji o dofinansowanie:

  • Przygotujemy kompleksową aplikację o dofinansowanie, uwzględniającą wszystkie niezbędne dokumenty i informacje.
  • Zapewnimy, że aplikacja będzie odpowiednio sformułowana i spełni wszystkie wymagania formalne programu.

 

 • Wsparcie w procesie wnioskowania i procedowania aplikacji

 

Jeśli Twoja firma rozważa wdrożenie autonomicznych wózków widłowych, to jest to doskonała okazja, aby zastosować tę nowoczesną technologię i ubiegać się o dofinansowanie w ramach tego programu. Autonomiczne wózki widłowe wpisują się w trend Przemysłu 4.0 i mogą znacząco zwiększyć efektywność Twojego magazynu. Dofinansowanie może pokryć część kosztów wdrożenia, co sprawia, że ta inwestycja jest jeszcze bardziej opłacalna. Inovatica AGV to odpowiedni partner do starania się o unijne dofinansowanie, nasz doświadczony zespół dzięki publicznym środkom rozwinął już wiele innowacyjnych projetków o łącznej kwocie ponad 3 mln euro.

Zgłoś się i aplikuj o dotację UE

Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły oferty:

Chcę umówić spotkanie online

Wolę napisać email

 

Opisz w kilku zdaniach swoją działalność i koniecznie pozostaw swoje dane kontaktowe jak imię, nazwisko, telefon i nazwa firmy. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą by wspólnie przeanalizować na jaki cel warto aplikować o dotację oraz przedstawią ofertę dalszej współpracy.

Zobacz jak zautomatyzowaliśmy proces logistyczny w Raben Group

Automatyzacja intralogistyki

Innowacje w Raben - wózek AGV w Strykowie || Raben Group 🚛 - YouTube