Skip to main content
Noc Przemysłu 4.0 już 4 października

Inovatica AGV została zaproszona do udziału w wydarzeniu jako partner merytoryczny.

Rozwiązania dla Przemysłu 4.0

Już 4 października pierwsza Noc Przemysłu 4.0. Urzędu Marszałkowskiego. Polskę będą reprezentować Connected VR, Inovatica AGV i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Spotkanie poprowadzi ekspert technologiczny z Departamentu Innowacji Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Przemysław Nowakowski, który opowie o tym, jak wygląda proces transformacji cyfrowej oraz przemysł 4.0 w polskich realiach. Następnie zostaną przedstawione case studies firm, które z sukcesem już dawno przeszły transformację cyfrową i są pionierami w tej dziedzinie czyli Connected VR oraz Inovatica AGV.

Noc innowacji

Inicjatywa jest efektem międzynarodowego projektu Inno Provement, w które zaangażowane są Urząd Marszałkowski oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W tym projekcie biorą udział 4 kraje: Węgry, Portugalia, Włochy oraz Polska.  Będzie to pilotażowe wydarzenie organizowane w formie online (na platformie hopin.com) i zostanie przeprowadzone równocześnie w 4 krajach, w terminie 4 października 2022 roku, w godzinach popołudniowych.

Cel wydarzenia to udoskonalenie polityk publicznych, dot. mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie dostosowywania ich działalności innowacyjnej do wymogów Przemysłu 4.0.  Ważne będzie również promowanie zaangażowania MŚP w proces transformacji cyfrowej. Językiem wydarzenia jest angielski.

Dołącz do nas i oglądaj wydarzenie online: INNO-PROVEMENT | Advanced (advancedcongressi.it)