Skip to main content
II konferencja Platformy Robotów DBR77

Roboty, pojazdy amr, wózki agv, roboty i coboty oraz wiele innych rozwiązań Przemysłu 4.0 będą bohaterami kolejnej konferencji DBR 77.

Przemysł 4.0 i robotyzacja

Roboty, pojazdy amr, wózki agv, roboty i coboty oraz wiele innych rozwiązań Przemysłu 4.0 będą bohaterami kolejnej konferencji DBR 77. Już w połowie marca 2023 eksperci wiodących firm podzielą się praktyczną wiedzą, a wydarzenie będzie w całości poświęcone procesowi robotyzacji w Polsce.

Po raz kolejny w w jednym miejscu spotkają się najważniejsi przedstawiciele świata polskiej robotyzacji, aby podzielić się swoją wiedzą na temat istniejącej i dostępnej technologii w obszarze robotyzacji oraz praktycznych sposobów jej wdrożenia. Wydarzenie skierowane było do wszystkich, którzy dostrzegają konieczność robotyzacji swojego zakładu, szukają wskazówek, pomocy lub inspiracji w jaki sposób rozpocząć ten proces. 

Roboty mobilne i agv

Automatyzacja transportu wewnętrznego to duże wyzwanie. W podjęciu właściwych decyzji mogą pomóc uczestnicy panelu o przyszłości zautomatyzowanej produkcji. Czy dostępne na rynku rozwiązania odpowiadają na potrzeby biznesu i jak wybierać roboty mobilne odpowiedzą:

  • Bogumił Zięba, Inovatica AGV
  • Krzysztof Kamiński, Alnea
  • Szymon Kubicki, Versabox

Moderatorem dyskusji będzie Piotr Wiśniewski z DBR77. Spotkanie w formule online rozpocznie się 14 marca (wtorek) o godz. 11.30 i potrwa do 12.50

Inovatica AGV na konferencji DBR77

Konferencja, podobnie jak wcześniejsza edycja, będzie bezpłatna dla uczestników. W 2022 roku w wydarzeniu wzięło udział 550 uczestników.

Warto przypomnieć, że podczas pierwszej konferecji DBR77 podjęto się organizacji konkursu mającego na cele wskazanie najlepszych firm. Jednym z laureatów została Inovatica AGV w kategorii: „Najciekawsze wdrożenie robota w przemyśle” za projekt "Adaptacja zwykłego wózka widłowego do standardu AGV".

Więcej o konferencji i rejestracja na:

https://konferencja.dbr77.com/agenda